ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİLER

•Üye Olmak Ücretli Midir?

Mağazamıza üye olmak ücretsizdir.
Sipariş verebilmek , indirim , kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

•Üye Olmadan Alışveriş Yapabilirmiyim ?

Sistemimizden alış-veriş yapabilmeniz için adres ve telefon bilgilerinize ihtiyaç duymaktayız. Bu bilgiler sipariş etmiş olduğunuz ürün/ürünlerin gönderilebilmesi, bazende siparişiniz ile ilgili olarak sizinle irtibata geçebilmemiz için gereklidir. Bu bilgileri sipariş sırasında üye olarak doldurulabileceğiniz gibi, üye olmadan facebook şifreniz ile giriş yaparak ta doldurabilirsiniz.

•Üye Olanlar İçin Telefon Bilgisi Neden İsteniyor?

Bazı durumlarda siparişlerinizi teyit etmemiz gerekmektedir. Örneğin bir önceki siparişiniz ile bir sonraki siparişinizdeki ürünler arasında yaş veya boy farklılıkları için sizden teyit alma ihtiyacı duymaktayız. Bazende adres bilgileriniz veya kargonuzun tesliminde yaşanabilecek sorunlarla ilgili sizinle direk iletişime geçme ihtiyacı duymaktayız. Bu nedenle telefon bilgileriniz bizim için gereklidir.

ALIŞVERİŞ PROSEDÜRLERİ

•Üye Olmadan Alışveriş Yapabilirmiyim ?

Üye olmadan veya facebook ile giriş yapmadan internet sitemizde dolaşabilir ve bütün ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Fakat internet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız veya facebook aracılığı ile bağlanmanız gerekmektedir. İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı, sistem üye olmayanlara veya facebook aracılığı ile giriş yapmayanlara alışveriş imkanı sağlamamaktadır.

•Alışveriş Sepeti Nedir?

İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizdekilere ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır. Bu sayede bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilme imkanınız bulunur.

•Aradığım Ürüne En Kolay Nasıl Ulaşabilirim?

1) Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp `Ara` tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız.

2) Yada sol menü`den ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca sol menüde bulunan Markalar bölümünden marka seçebileceğiniz gibi, seçtiğiniz markada bulunan ürünün birkaç harfini yazarak da arama yapabilirsiniz.

•Siparişimi Verdim Şimdi Ne Yapmalıyım ?

Sayfamızda siparişleriniz kredi kartı ile ödeme yapılarak alınmaktadır. 
Siparişiniz ile ilgili farklı talebiniz olması durumunda, sipariş verirken sipariş notu kısmına yazmanız yeterli olacaktır.
Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Yada müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir. 

•Yaptığım Alıverişlerde Teslimat Şekilleri Nasıldır?

Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Kargo iledir. 

•Alışveriş Yapmak İçin Kredi Kartı Bilgilerimi Girmek Zorundamıyım?

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Comodo Secure tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.